- But first.. Let me take a #selfie? Papu tunki kuvaan, niinkun yleensä! Naaww♥
- Kirjottelin aiemmin parista uudesta kynsilakasta ja tuo Kone Helsingin oma on yksi niistä. Kerros Minersin vaaleanpunaista lakkaa alla ja päällä KH. Ihana yhdistelmä!
- Tilasin jo helmikuussa Ebaystä ihania kyniä ja ne saapui vasta toukokuun puolessa välissä.. Ei oo koskaan kestänyt mikään tilaus näin kauaa :D näillä oon rustannut kaiken näköistä♥
- Feeluniquesta tilatut Garnierin uudet Ultimate Blends shampoo ja hoitoaine tulivat jokunen päivä sitten. Tuoksu on mitä ihanin ja näistä kyllä kirjoitan pian erillisen postauksen!
- Eilen väkersin hiuksiin laineet ilman suoristusrautaa ja föönikin on vain vapaaehtoista ;) tästä tulee pienimuotoinen tuto blogiin myös!
Mitä teille kuuluu? :)
Suloisia kyniä =)
VastaaPoistaEikö vaan!^^
PoistaOdotan innolla postausta garnierin ultimate blends shampoosta ja hoitoaineesta :)
VastaaPoistaKoitan saada aikaseksi siitä postauksen tässä viikon sisällä! :)
PoistaSaisiko linkin noihin söpöihin kynsiin? :)
VastaaPoistaMulla ei valitettavasti ole linkkiä, kun en oo kirjoittanut noista kynsistä :/ mutta niitä voi käydä katsomassa mun Instagramista: http://instagram.com/canipupu :)
Poista